ICQ: dimos-flowers        Skype: dimos-flowers       Телефон: (032) 297-52-45        E-mail: office@dimos-flowers.com        Наша адреса: м. Львів вул. Лесі Українки 19

 

Доставка і оплата

Доставка


 Послуга доставки квітів користується все більшою популярністю, адже дуже зручно замовити квіти і зробити приємний сюрприз для близької людини або просто знайомих, здійснивши дзвінок нашому менеджеру чи оформивши замовлення через інтернет, не відриваючись від роботи чи інших важливих справ, тим паче, якщо Ви знаходитесь в іншому місті або навіть країні.

- Вартість доставки НЕ входить у вартість букету і складає 50 грн в межах Львова. У випадку виїзду за місто, а також доставки у Львівській області,  вартість доставки розраховується окремо.

- Разом з букетом ми доставимо листівку із вказаним Вами текстом, іграшку, солодощі та інші подарунки за Вашим побажанням. Якщо Ви знаходитесь у Львові, та бажаєте додати до квітів особистий подарунок, варто лише привезти його в наш магазин, і ми з радістю його доставимо з букетом.
- Ваше замовлення може бути доставлено як із підписом, так і анонімно.
- Ми НЕ використовуємо та не розповсюджуємо дані Замовника та Отримувача, зберігаючи конфіденційність інформації.
- Ми НЕ доставляємо гроші, документи та дорогоцінні речі.
- Ваше замовлення обробляється нашим менеджером щоденно з 9 ранку до 8 вечора.
- Замовлення, отримані після 8-ї вечора, розглядаються менеджером зранку наступного дня, про статус Вашого замовлення Вас повідомить наш менеджер.
- Термінові замовлення по Львову виконуються протягом однієї години після оплати (за умови наявності обраних Вами квітів, в інших випадках час доставки буде відтерміновано за згодою сторін)
- Доставка здійснюється з 9 ранку до 8 вечора. В неділю та святкові дні доставка здійснюється обов'язково за попередньою домовленістю.
- Замовлення переходить до виконання флористом тільки після того, як воно буде оплачено, а також після надання Вами інформації для здійснення доставки.
- Букет формується зі свіжих квітів, безпосередньо перед доставкою. Ми залишаємо за собою право несуттєво змінити деякі складові букету у випадку відсутності певних квітів, попередньо узгодивши це з Вами.
- Остаточний вигляд замовленого Вами букету може дещо відрізнятись по формі та відтінку з тим, який Ви оберете на нашому сайті. Похибка складає не більше 15%.
- Ви можете обрати зручний для Вас безготівковий спосіб оплати, здійснити оплату готівкою в нашому салоні, або оплатити замовлення готівкою на місці кур'єру, якщо Ви бажаєте подарувати квіти Отримувачу особисто.
- На жаль, часто трапляються випадки, коли Отримувача немає на місці, тому Ваше замовлення обов'язково повинно містити номер телефону Отримувача. Ми телефонуємо Отримувачу в день доставки, при цьому ми зберігаємо сюрприз, не повідомляючи одразу про те, що саме доставить Отримувачу кур'єр. Ми маємо право повідомити Отримувачу про доставку квітів, а також хто саме їх надіслав, тільки у випадку, коли Отримувач ставиться з недовірою до нашого дзвінка. У випадку відмови отримувати замовлення, або ж передати його іншій особі, ми неодмінно узгодимо з Вами наші подальші дії.
- У випадку, якщо Замовник наполягатиме на тому, щоб букет було вручено без попереднього дзвінка Отримувачу, або ж взагалі не надасть нам номера телефону Отримувача, а кур'єр приїхав на зазначене при оформленні замовлення місце, але Отримувача на місці немає, телефон не відповідає (або немає номера), залишити букет нікому - букет повертається в наш салон і оплачені Замовником кошти не відшкодовуються.
- Наш кур'єр вчасно здійснить доставку додому, в офіс, в ресторан, чи будь-яке інше місце, зазначене Вами, або ж узгоджене з Отримувачем.
- За Вашим бажанням та щоб підтвердити якість виконання нашої роботи, ми робимо фото букету, та надсилаємо Вам на електронну пошту чи на телефон. Також ми робимо фото букету з Отримувачем у момент здійснення доставки, за згодою Отримувача, та лише в тому випадку, якщо Ви внесете це побажання при формуванні замовлення.
- Будь ласка, зверніть особливу увагу на те, що у такі дні як 8 Березня та День Святого Валентина (14 лютого),  замовлення бажано робити завчасно. Зазначений Вами бажаний час доставки береться до уваги, проте може бути змінений у зв'язку з великою завантаженістю замовленнями, та обов'язково за попередньою домовленістю сторін.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтесь до нас, і ми з задоволенням допоможемо! Ми докладемо максимум зусиль, щоб подарувати радість Вашим близьким!


Оплата 

Оплату Вашого замовлення можна здійснити кількома способами:

  •  здійснивши переказ коштів на карту Приватбанку (номер карти буде надано нашим менеджером під час формування замовлення)
  • оплата готівкою кур'єру під час вручення (у випадку, якщо Ви отримуєте букет, щоб особисто його подарувати)
  • попередня оплата готівкою в нас в магазині (адреса вказана у правому верхньому кутку сторінки)

Якщо Ви не можете обрати зручний для себе варіант оплати, будь ласка, зверніться до нас, та ми обов'язково знайдемо рішення!

Latest from Dimos-Flowers

More in this category: « Послуги